Targi rolne i kampania wyborcza

Barzkowickie* Targi Rolne - 32. edycja

Od 6 do 8 września trwają Barzkowickie Targi Rolne Agro Pomerania. To trzydziesta druga edycja imprezy wystawienniczej, jednej z największych w kraju w branży rolnej.

Takiej okazji nie można zmarnować. Na targi w Barzkowicach przyjeżdża „całe” zachodniopomorskie.

My tam musimy być! My – to znaczy Magda Filiks – bezpartyjna kandydatka na posłankę do Sejmu, w ramach Koalicji Obywatelskiej – wraz z silną grupą wolontariuszy. Na zdjęciu: Jagoda, Basia, Adrian T. (szef sztabu wyborczego), ja i Grażyna. Magda Filiks w środku.

Na zdjęciu jest jeszcze jeden pan - chyba z PiSu?

Wykonaliśmy kawał dobrej roboty usiłując przekonać trudny elektorat wyborczy do naszej kandydatki. Nie były to łatwe rozmowy, ale przez to bardziej wartościowe. Tylko tą drogą można przybliżyć się do „suwerena” i poczuć prawdziwą atmosferę przedwyborczą.

Przed Magdą, z naszą pomocą, bardzo trudny okres. Ale nie wolno nam się poddawać i trzeba działać w regionie.

Bartosz Arłukowicz – europoseł – uczestniczył w kampanii wyborczej Magdaleny Kochan – kandydatki do Senatu. Bartosz wspierał również „naszą” Magdę i rozdawał jej ulotki.

Ciężki, ale satysfakcjonujący dzień.

*Barzkowice (niem. Barskewitz) – osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Stargard. Osada leży nad rzeką Pęzinką.

Dodaj komentarz